Drevená podstielka pre mačky Cat's Best Sensitive - 20 l
Kód: DLZCBEZWI0004Podrobný popis
Drevená podstielka pre mačky Cat's Best Sensitive - 20 l| Typ balenia | Vrecko |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa | Cat |
| Odstránenie zápachu | Áno |
| Biologicky rozložiteľné | Áno |
| Typ zvieraťa | Mačka |
| Kategória | Pre mačky |
| Kategória produktu | Drevená podstielka |
| Hlasitosť | 20 L |
| Rozsah hmotnosti | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu | Drevený odpadkový kôš |
| Rýchlo vstrebateľné | Áno |
| Hmotnosť | 7,2 kg |
| Upozornenia | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 4002973257135 |
| Typ balenia: | Vrecko |
| Odporúča sa pre typ zvieraťa: | Cat |
| Odstránenie zápachu: | Áno |
| Biologicky rozložiteľné: | Áno |
| Typ zvieraťa: | Mačka |
| Kategória: | Pre mačky |
| Kategória produktu: | Drevená podstielka |
| Hlasitosť: | 20 L |
| Rozsah hmotnosti: | 5 kg - 9,9 kg |
| Typ produktu: | Drevený odpadkový kôš |
| Rýchlo vstrebateľné: | Áno |
| Hmotnosť: | 7,2 kg |
| Upozornenia: | Do not breathe dust., Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
