JRS Cats Best Universal - podstielka z drevených peliet - 22 kg
Kód: AMABEZKAR0833Podrobný popis
JRS Cats Best Universal - podstielka z drevených peliet - 22 kg| Hmotnosť | 22 kg |
| Typ zvieratka | Univerzálne |
| Kategória | Pre fretku, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre mačky, Pre morča, Pre činčilu, Pre škrečka |
| Hlasitosť | 40 L |
| Rýchlo vstrebateľné | Áno |
| Odstránenie zápachu | Áno |
| Kategória produktu | Drevená podstielka |
| Rozsah hmotnosti | 16 kg - 30 kg |
| Žiadne umelé prísady | Áno |
| Biologicky rozložiteľné | Áno |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes., Do not breathe dust. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Grit |
|---|---|
| EAN: | 4002973000472 |
| Hmotnosť: | 22 kg |
| Typ zvieratka: | Univerzálne |
| Kategória: | Pre fretku, Pre myši a potkany, Pre králika, Pre mačky, Pre morča, Pre činčilu, Pre škrečka |
| Hlasitosť: | 40 L |
| Rýchlo vstrebateľné: | Áno |
| Odstránenie zápachu: | Áno |
| Kategória produktu: | Drevená podstielka |
| Rozsah hmotnosti: | 16 kg - 30 kg |
| Žiadne umelé prísady: | Áno |
| Biologicky rozložiteľné: | Áno |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Avoid contact with eyes., Do not breathe dust. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
