BABYLISS FX872E zastrihávač
Kód: AGDBBLSTR0080Podrobný popis
BABYLISS FX872E zastrihávač| Počet pohybov čepele za minútu | 7000 |
| Maximálna dĺžka vlasov | 2,5 cm |
| Minimálna dĺžka vlasov | 0,6 mm |
| Farba | Grafit, Čierna |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Materiál | Nerezová oceľ |
| Typ batérie | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Doba chodu | 160 min |
| Ochranné puzdro | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Počet krokov nastavenia | 5 |
| Typ displeja | Digitálny |
| Nabíjací podstavec | Áno |
| Počet nástavcov na strihanie | 8 |
| Ergonomický dizajn žehličky | Áno |
| Upozornenia | Use in accordance with the instructions., Store in a dry place., Keep out of the reach of children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 3030050150759 |
| Počet pohybov čepele za minútu: | 7000 |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 2,5 cm |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 0,6 mm |
| Farba: | Grafit, Čierna |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Materiál: | Nerezová oceľ |
| Typ batérie: | Nikel-Metal Hydrid (nimh) |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Doba chodu: | 160 min |
| Ochranné puzdro: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Počet krokov nastavenia: | 5 |
| Typ displeja: | Digitálny |
| Nabíjací podstavec: | Áno |
| Počet nástavcov na strihanie: | 8 |
| Ergonomický dizajn žehličky: | Áno |
| Upozornenia: | Use in accordance with the instructions., Store in a dry place., Keep out of the reach of children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
