Philips 5000 series NT5650/16 zastrihávač Čierna
Kód: AGDPHISTR0244Podrobný popis
Philips 5000 series NT5650/16 zastrihávač Čierna| Suché a mokré holenie | Áno |
| Údržba bez oleja | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Počet nástavcov | 3 |
| Puzdro | Áno |
| Nástavce na hrebene | Obočie |
| Nabíjateľný | Nie |
| Typ batérie | AA, Alkalický |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Materiál nožov | Nerezová oceľ |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka balenia | 128 mm |
| Výška balenia | 65 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 200 g |
| Šírka balenia | 220 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 8710103923961 |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Údržba bez oleja: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Počet nástavcov: | 3 |
| Puzdro: | Áno |
| Nástavce na hrebene: | Obočie |
| Nabíjateľný: | Nie |
| Typ batérie: | AA, Alkalický |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Materiál nožov: | Nerezová oceľ |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka balenia: | 128 mm |
| Výška balenia: | 65 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 200 g |
| Šírka balenia: | 220 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
