Philips MG9557/15 zastrihávač fúzov a vlasov Strieborná 27 Lithium-ion (Li-ion)
Kód: AGDPHISTR0238Podrobný popis
Philips MG9557/15 zastrihávač fúzov a vlasov Strieborná 27 Lithium-ion (Li-ion)| Materiál nožov | Kov |
| Súpravy pre celé telo | Áno |
| Počet dĺžkových krokov | 27 |
| Suché a mokré holenie | Áno |
| Presný krok | 0,2 mm |
| Samoostriaca čepeľ | Áno |
| Pre presný zastrihávač | Tvár, Hlava |
| Maximálna dĺžka vlasov | 1,2 cm |
| Minimálna dĺžka vlasov | 0,2 mm |
| Vhodné pre | Univerzálne |
| Farba | Strieborná |
| Pribalený AC adaptér | Nie |
| Cestovné puzdro | Áno |
| Nástavce na hrebene | Telo, Obočie, Hlava |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Počet nadstavcov | 20 |
| Zastrihávací nástavec na telo | Áno |
| Hrebeň | Áno |
| Základňa | Áno |
| Presný hrebeň | Áno |
| Funkcie základňovej stanice | Nabíjanie |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Doba nabíjania | 1 h |
| Prevádzková doba | 120 min |
| Typ batérie | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Obsahuje detailný zastrihávač | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia | 637 g |
| Typ hrebeňa | 3-7 mm; 9–13 mm; 16–20 mm |
| Záručná lehota | 5 rok / roky |
| Ukazovateľ úrovne batérie | Áno |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Bezšnúrový | Áno |
| Vodeodolný | Áno |
| Cestovný zámok | Áno |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Áno |
| Ukazovateľ nabíjania | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 8720689045094 |
| Materiál nožov: | Kov |
| Súpravy pre celé telo: | Áno |
| Počet dĺžkových krokov: | 27 |
| Suché a mokré holenie: | Áno |
| Presný krok: | 0,2 mm |
| Samoostriaca čepeľ: | Áno |
| Pre presný zastrihávač: | Tvár, Hlava |
| Maximálna dĺžka vlasov: | 1,2 cm |
| Minimálna dĺžka vlasov: | 0,2 mm |
| Vhodné pre: | Univerzálne |
| Farba: | Strieborná |
| Pribalený AC adaptér: | Nie |
| Cestovné puzdro: | Áno |
| Nástavce na hrebene: | Telo, Obočie, Hlava |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Počet nadstavcov: | 20 |
| Zastrihávací nástavec na telo: | Áno |
| Hrebeň: | Áno |
| Základňa: | Áno |
| Presný hrebeň: | Áno |
| Funkcie základňovej stanice: | Nabíjanie |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Doba nabíjania: | 1 h |
| Prevádzková doba: | 120 min |
| Typ batérie: | Zabudovaná batéria, Lithium-ion (Li-ion) |
| Obsahuje detailný zastrihávač: | Áno |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 637 g |
| Typ hrebeňa: | 3-7 mm; 9–13 mm; 16–20 mm |
| Záručná lehota: | 5 rok / roky |
| Ukazovateľ úrovne batérie: | Áno |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Vodeodolný: | Áno |
| Cestovný zámok: | Áno |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Áno |
| Ukazovateľ nabíjania: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
