Wahl Ear, Nose & Brow 3-In-1 zastrihávač Strieborná
Kód: AGDWAHSTR0091Podrobný popis
Wahl Ear, Nose & Brow 3-In-1 zastrihávač Strieborná| Vodeodolný | Nie |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka | 3 |
| Suché a mokré holenie | Nie |
| Pre presný zastrihávač | Nos, Ucho |
| Počet batérií v cene | 1 kusov |
| Šírka | 28 mm |
| Hmotnosť | 48 g |
| Hmotnosť vrátane balenia | 174 g |
| Hĺbka | 27 mm |
| Výška balenia | 204 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hĺbka balenia | 48 mm |
| Šírka balenia | 95 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet podporovaných batérií | 1 |
| Nabíjateľný | Nie |
| Rýchle nabíjanie | Nie |
| Typ batérie | AA |
| Bezšnúrový | Áno |
| Mäkká rukoväť | Nie |
| Vstavané svetlo | Nie |
| Farba | Strieborná |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie | Nie |
| Upozornenia | Store in a dry place., Keep out of the reach of children., Use in accordance with the instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair clippers |
|---|---|
| EAN: | 4015110005513 |
| Vodeodolný: | Nie |
| Počet hláv / nožov holiaceho strojčeka: | 3 |
| Suché a mokré holenie: | Nie |
| Pre presný zastrihávač: | Nos, Ucho |
| Počet batérií v cene: | 1 kusov |
| Šírka: | 28 mm |
| Hmotnosť: | 48 g |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 174 g |
| Hĺbka: | 27 mm |
| Výška balenia: | 204 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Hĺbka balenia: | 48 mm |
| Šírka balenia: | 95 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet podporovaných batérií: | 1 |
| Nabíjateľný: | Nie |
| Rýchle nabíjanie: | Nie |
| Typ batérie: | AA |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Mäkká rukoväť: | Nie |
| Vstavané svetlo: | Nie |
| Farba: | Strieborná |
| Certifikácia: | CE, RoHS |
| Indikácia nízkeho nabitia batérie: | Nie |
| Upozornenia: | Store in a dry place., Keep out of the reach of children., Use in accordance with the instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
