BaByliss BAB2676TTE vlasový styling Teplovzdušná kefa Teplé Čierna 700 W 2,7 m
Kód: AGDBBLSLO0043Podrobný popis
BaByliss BAB2676TTE vlasový styling Teplovzdušná kefa Teplé Čierna 700 W 2,7 m| Keramické kúrenie | Nie |
| Nastaviteľný termostat | Nie |
| Sušenie vlasov | Áno |
| Model | Teplovzdušná kefa |
| Teplota (min) | 80 °C |
| Hodí sa pre typy vlasov | Všetky typy vlasy |
| Teplota (max) | 100 °C |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Technológia | Teplé |
| Počet teplotných nastavení | 2 |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Úroveň hluku | 75,5 dB |
| Ionizátor | Nie |
| Systém ovládania | Posuvník |
| Ochladzujúca koncovka | Áno |
| Farba kábla | Čierna |
| Priemer hlavy kefy | 3,2 cm |
| Priemer kefy (max) | 3,2 cm |
| Príkon | 700 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Rukoväť so zámkom | Áno |
| Farba | Čierna |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Automatické vypnutie | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
| Otočná šnúra | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050060959 |
| Keramické kúrenie: | Nie |
| Nastaviteľný termostat: | Nie |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Model: | Teplovzdušná kefa |
| Teplota (min): | 80 °C |
| Hodí sa pre typy vlasov: | Všetky typy vlasy |
| Teplota (max): | 100 °C |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Technológia: | Teplé |
| Počet teplotných nastavení: | 2 |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Úroveň hluku: | 75,5 dB |
| Ionizátor: | Nie |
| Systém ovládania: | Posuvník |
| Ochladzujúca koncovka: | Áno |
| Farba kábla: | Čierna |
| Priemer hlavy kefy: | 3,2 cm |
| Priemer kefy (max): | 3,2 cm |
| Príkon: | 700 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Rukoväť so zámkom: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Automatické vypnutie: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
