BaBylissPRO BAB2770E zariadenie na úpravu vlasov Parná teplovzdušná kefa Black 800 W 2,7 m
Kód: AGDBBLSLO0038Podrobný popis
BaBylissPRO BAB2770E zariadenie na úpravu vlasov Parná teplovzdušná kefa Black 800 W 2,7 m| Úroveň hluku | 70 dB |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Keramické kúrenie | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Ionizátor | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Posuvník |
| Rotačná kefa | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 2 |
| Ľavá a pravá rotácia | Áno |
| Technológia | Para |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Sušenie vlasov | Áno |
| Model | Teplovzdušná kefa |
| Počet kief | 2 |
| Farba kábla | Čierna |
| Priemer hlavice kefy 2 | 5 cm |
| Priemer hlavy kefy | 4 cm |
| Príkon | 800 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Materiál dosky | Keramický |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers and dryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050106855 |
| Úroveň hluku: | 70 dB |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Keramické kúrenie: | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Ionizátor: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Posuvník |
| Rotačná kefa: | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 2 |
| Ľavá a pravá rotácia: | Áno |
| Technológia: | Para |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Model: | Teplovzdušná kefa |
| Počet kief: | 2 |
| Farba kábla: | Čierna |
| Priemer hlavice kefy 2: | 5 cm |
| Priemer hlavy kefy: | 4 cm |
| Príkon: | 800 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Materiál dosky: | Keramický |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
