ADLER AD 2119 KULMA NA VLASY
Kód: AGDADLLOK0020Podrobný popis
ADLER AD 2119 KULMA NA VLASY| Sušenie vlasov | Áno |
| Teplota (min) | 120 °C |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Tvar kulmy | Rovný valcový tvar |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Technológia | Teplé |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Vyrovnávanie vlasov | Nie |
| Ionizátor | Nie |
| Textúrovanie vlasov | Nie |
| Model | Kulma |
| Typ ohrievača | PTC keramické výhrevné teleso |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 45 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj | AC |
| Farba | Biela, Ružová |
| Základňa otočiteľná o 360° | Áno |
| Materiál dosky | Keramický |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| On/off vypínač | Áno |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Dĺžka šnúry | 1,8 m |
| Automatické vypnutie po | 60 min |
| Otočná šnúra | Áno |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during use., Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 5905575906595 |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Teplota (min): | 120 °C |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Tvar kulmy: | Rovný valcový tvar |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Technológia: | Teplé |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Vyrovnávanie vlasov: | Nie |
| Ionizátor: | Nie |
| Textúrovanie vlasov: | Nie |
| Model: | Kulma |
| Typ ohrievača: | PTC keramické výhrevné teleso |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 45 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Napájací zdroj: | AC |
| Farba: | Biela, Ružová |
| Základňa otočiteľná o 360°: | Áno |
| Materiál dosky: | Keramický |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| On/off vypínač: | Áno |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 1,8 m |
| Automatické vypnutie po: | 60 min |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during use., Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
