Adler AD 2120 Bezdrôtová USB kulma čierna, ružová
Kód: AGDADLLOK0019Podrobný popis
Adler AD 2120 Bezdrôtová USB kulma čierna, ružová| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Technológia | Teplé |
| Automatické vypnutie po | 20 min |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Doba nabíjania | 3 h |
| Model | Kulma |
| Čas nepretržitej prevádzky (max.) | 35 min |
| Napájací zdroj | AC |
| Kapacita batérie | 2 x 2600 mAh |
| Typ batérie | Lítium-iónový |
| Bezšnúrový | Áno |
| Farba | Čierna, Ružová |
| Priemer | 2,4 cm |
| Indikácia nabíjania batérií | Áno |
| LED displej | Áno |
| Upozornenia | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces., Do not leave the unit unattended during use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 5905575906977 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Technológia: | Teplé |
| Automatické vypnutie po: | 20 min |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Doba nabíjania: | 3 h |
| Model: | Kulma |
| Čas nepretržitej prevádzky (max.): | 35 min |
| Napájací zdroj: | AC |
| Kapacita batérie: | 2 x 2600 mAh |
| Typ batérie: | Lítium-iónový |
| Bezšnúrový: | Áno |
| Farba: | Čierna, Ružová |
| Priemer: | 2,4 cm |
| Indikácia nabíjania batérií: | Áno |
| LED displej: | Áno |
| Upozornenia: | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces., Do not leave the unit unattended during use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
