BaByliss ADVANCED CURL Ø19 mm Kulma Teplé Čierna 2,7 m
Kód: AGDBBLLOK0075Podrobný popis
BaByliss ADVANCED CURL Ø19 mm Kulma Teplé Čierna 2,7 m| Teplota (min) | 135 °C |
| Teplota (max) | 220 °C |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Technológia | Teplé |
| Počet teplotných nastavení | 30 |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Model | Kulma |
| Priemer valca | 1,9 cm |
| Napájací zdroj | AC |
| Farba | Čierna |
| Maximálny počet stohovacích kartónov | 7 kusov |
| Výška balenia | 123 mm |
| Hĺbka balenia | 72 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,14 kg |
| Šírka balenia | 430 mm |
| Čistá výška palety | 182,2 cm |
| Výrobkov na vrstvu palety | 42 kusov |
| Čistá hĺbka palety | 80 cm |
| Výrobkov na paletu | 294 kusov |
| Celková výška palety | 196,6 cm |
| Objem hlavného (vonkajšieho) obalu | 27495 cm³ |
| Celková hmotnosť palety | 336,1 kg |
| Celková dĺžka palety | 120 cm |
| Paleta EAN (EAN / UPC) | 73030050134642 |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC) | 73030050134642 |
| Čistá šírka palety | 120 cm |
| Čistá hmotnosť palety | 117,6 kg |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu | 235 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu | 450 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal | 6 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu | 6,86 kg |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
| On/off vypínač | Áno |
| Otočná šnúra | Áno |
| Automatické vypnutie po | 72 min |
| Automatické vypnutie | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 3030050134643 |
| Teplota (min): | 135 °C |
| Teplota (max): | 220 °C |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Technológia: | Teplé |
| Počet teplotných nastavení: | 30 |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Model: | Kulma |
| Priemer valca: | 1,9 cm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Farba: | Čierna |
| Maximálny počet stohovacích kartónov: | 7 kusov |
| Výška balenia: | 123 mm |
| Hĺbka balenia: | 72 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,14 kg |
| Šírka balenia: | 430 mm |
| Čistá výška palety: | 182,2 cm |
| Výrobkov na vrstvu palety: | 42 kusov |
| Čistá hĺbka palety: | 80 cm |
| Výrobkov na paletu: | 294 kusov |
| Celková výška palety: | 196,6 cm |
| Objem hlavného (vonkajšieho) obalu: | 27495 cm³ |
| Celková hmotnosť palety: | 336,1 kg |
| Celková dĺžka palety: | 120 cm |
| Paleta EAN (EAN / UPC): | 73030050134642 |
| EAN veľkoobchodného balenia (EAN / UPC): | 73030050134642 |
| Čistá šírka palety: | 120 cm |
| Čistá hmotnosť palety: | 117,6 kg |
| Šírka hlavného (vonkajšieho) obalu: | 235 mm |
| Výška hlavného (vonkajšieho) obalu: | 450 mm |
| Výrobkov na hlavný (vonkajší) obal: | 6 kusov |
| Celková hmotnosť (vonkajšieho) obalu: | 6,86 kg |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
| On/off vypínač: | Áno |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Automatické vypnutie po: | 72 min |
| Automatické vypnutie: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
