Esperanza EBL007 Kulma na vlasy Warm Black, Red 1,7 m
Kód: AGDESPLOK0008Podrobný popis
Esperanza EBL007 Kulma na vlasy Warm Black, Red 1,7 m| Hodí sa pre typy vlasov | Všetky typy vlasy |
| Technológia | Teplé |
| Keramické kúrenie | Áno |
| Teplota (max) | 180 °C |
| Model | Kulma |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Tvar kulmy | Kužeľový tvar |
| Priemer kefy (max) | 2,5 cm |
| Hĺbka | 335 mm |
| Priemer kefy (min) | 1,3 cm |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Spotreba elektrickej energie | 25 W |
| Keramický povlak | Áno |
| Farba | Čierna |
| Vstavaný displej | Nie |
| Bezšnúrový | Nie |
| Dĺžka šnúry | 1,7 m |
| LED indikátory | Áno |
| Upozornenia | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces., Do not leave the unit unattended during use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 5901299931080 |
| Hodí sa pre typy vlasov: | Všetky typy vlasy |
| Technológia: | Teplé |
| Keramické kúrenie: | Áno |
| Teplota (max): | 180 °C |
| Model: | Kulma |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Tvar kulmy: | Kužeľový tvar |
| Priemer kefy (max): | 2,5 cm |
| Hĺbka: | 335 mm |
| Priemer kefy (min): | 1,3 cm |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Spotreba elektrickej energie: | 25 W |
| Keramický povlak: | Áno |
| Farba: | Čierna |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 1,7 m |
| LED indikátory: | Áno |
| Upozornenia: | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces., Do not leave the unit unattended during use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
