Esperanza EBL011 Kulma na vlasy Warm Black, Pink 1,8 m
Kód: AGDESPLOK0011Podrobný popis
Esperanza EBL011 Kulma na vlasy Warm Black, Pink 1,8 m| Technológia | Teplé |
| Hodí sa pre typy vlasov | Všetky typy vlasy |
| Tvar kulmy | Rovný valcový tvar |
| Teplota (max) | 200 °C |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Keramické kúrenie | Áno |
| Ionizátor | Nie |
| Rýchle zahriatie | Áno |
| Model | Kulma |
| Hĺbka | 340 mm |
| Priemer valca | 3,8 cm |
| Spotreba elektrickej energie | 35 W |
| Vstupné striedavé napätie | 230 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 Hz |
| Keramický povlak | Áno |
| Farba | Ružová, Čierna |
| Bezšnúrový | Nie |
| LED indikátory | Áno |
| On/off vypínač | Áno |
| Dĺžka šnúry | 1,8 m |
| Vstavaný displej | Nie |
| Upozornenia | Do not leave the unit unattended during use., Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 5901299949047 |
| Technológia: | Teplé |
| Hodí sa pre typy vlasov: | Všetky typy vlasy |
| Tvar kulmy: | Rovný valcový tvar |
| Teplota (max): | 200 °C |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Keramické kúrenie: | Áno |
| Ionizátor: | Nie |
| Rýchle zahriatie: | Áno |
| Model: | Kulma |
| Hĺbka: | 340 mm |
| Priemer valca: | 3,8 cm |
| Spotreba elektrickej energie: | 35 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 230 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 Hz |
| Keramický povlak: | Áno |
| Farba: | Ružová, Čierna |
| Bezšnúrový: | Nie |
| LED indikátory: | Áno |
| On/off vypínač: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 1,8 m |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Upozornenia: | Do not leave the unit unattended during use., Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
