ProfiCare PC-HC 3049 Kulma na vlasy zlatá, biela 25 W
Kód: AGDPFCLOK0001Podrobný popis
ProfiCare PC-HC 3049 Kulma na vlasy zlatá, biela 25 W| Natáčanie vlasov | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Účel | Suché/mokré vlasy |
| Tvar kulmy | Kužeľový tvar |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Model | Kulma |
| Hodí sa pre typy vlasov | Normálne vlasy |
| Sušenie vlasov | Áno |
| Textúrovanie vlasov | Áno |
| Napájací zdroj | AC |
| Príkon | 25 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Farba | Zlato, Biela |
| Typ závesu | Hák na zavesenie |
| Zavesiteľné | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Protišmykové podložky | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ balenia | Box |
| Bezšnúrový | Nie |
| On/off vypínač | Áno |
| Otočná šnúra | Áno |
| LED indikátory | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Upozornenia | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces., Do not leave the unit unattended during use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair curlers |
|---|---|
| EAN: | 4006160304909 |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Účel: | Suché/mokré vlasy |
| Tvar kulmy: | Kužeľový tvar |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Model: | Kulma |
| Hodí sa pre typy vlasov: | Normálne vlasy |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Textúrovanie vlasov: | Áno |
| Napájací zdroj: | AC |
| Príkon: | 25 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Farba: | Zlato, Biela |
| Typ závesu: | Hák na zavesenie |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Protišmykové podložky: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ balenia: | Box |
| Bezšnúrový: | Nie |
| On/off vypínač: | Áno |
| Otočná šnúra: | Áno |
| LED indikátory: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Upozornenia: | Children should be supervised to ensure that they do not play with the device., The appliance may become hot during operation. Avoid contact with hot surfaces., Do not leave the unit unattended during use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
