Dyson Airwrap i.d. Multistylingová kulma Teplé Ružová, Ružové zlato 1300 W 2,675 m
Kód: AGDDYOPRO0007Podrobný popis
Dyson Airwrap i.d. Multistylingová kulma Teplé Ružová, Ružové zlato 1300 W 2,675 m| Sušenie vlasov | Áno |
| Keramické kúrenie | Nie |
| Teplota (min) | 28 °C |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Tvar kulmy | Kužeľový tvar |
| Natáčanie vlasov | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Prúd vzduchu | 13,5 L/s |
| Teplota (max) | 90 °C |
| Technológia | Teplé |
| Model | Multistylingová kulma |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Systém ovládania | Posuvník |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Ionizátor | Áno |
| Počet nadstavcov | 6 |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Čistiaca kefa | Áno |
| Šírka | 41 mm |
| Hĺbka | 272 mm |
| Výška | 48 mm |
| Hmotnosť | 552 g |
| Príkon | 1300 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj | AC |
| Farba | Ružová, Ružové zlato |
| Výška balenia | 175 mm |
| Šírka balenia | 198 mm |
| Hĺbka balenia | 399 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 3,55 kg |
| Dĺžka šnúry | 2,675 m |
| Vstavaný displej | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 5025155117187 |
| Sušenie vlasov: | Áno |
| Keramické kúrenie: | Nie |
| Teplota (min): | 28 °C |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Tvar kulmy: | Kužeľový tvar |
| Natáčanie vlasov: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Prúd vzduchu: | 13,5 L/s |
| Teplota (max): | 90 °C |
| Technológia: | Teplé |
| Model: | Multistylingová kulma |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Systém ovládania: | Posuvník |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Ionizátor: | Áno |
| Počet nadstavcov: | 6 |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Čistiaca kefa: | Áno |
| Šírka: | 41 mm |
| Hĺbka: | 272 mm |
| Výška: | 48 mm |
| Hmotnosť: | 552 g |
| Príkon: | 1300 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Napájací zdroj: | AC |
| Farba: | Ružová, Ružové zlato |
| Výška balenia: | 175 mm |
| Šírka balenia: | 198 mm |
| Hĺbka balenia: | 399 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 3,55 kg |
| Dĺžka šnúry: | 2,675 m |
| Vstavaný displej: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
