Philips 5000 series BHH885/00 vlasový styling Vyrovnávacia kefa Teplé Modrá 1,8 m
Kód: AGDPHIPRO0062Podrobný popis
Philips 5000 series BHH885/00 vlasový styling Vyrovnávacia kefa Teplé Modrá 1,8 m| Model | Vyrovnávacia kefa |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Typ ohrievača | PTC |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Natáčanie vlasov | Nie |
| Technológia | Teplé |
| Textúrovanie vlasov | Nie |
| Ionizátor | Nie |
| Sušenie vlasov | Nie |
| Keramické kúrenie | Áno |
| Výška | 48 mm |
| Hĺbka | 75 mm |
| Šírka taniera | 6 cm |
| Šírka | 350 mm |
| Napájací zdroj | AC |
| Farba | Modrá |
| Typ závesu | Krúžok na zavesenie |
| Počet štetín | 111 |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Otočná šnúra | Áno |
| Vstavaný displej | Nie |
| Dĺžka šnúry | 1,8 m |
| Automatické vypnutie po | 60 min |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 8720689000185 |
| Model: | Vyrovnávacia kefa |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Typ ohrievača: | PTC |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Natáčanie vlasov: | Nie |
| Technológia: | Teplé |
| Textúrovanie vlasov: | Nie |
| Ionizátor: | Nie |
| Sušenie vlasov: | Nie |
| Keramické kúrenie: | Áno |
| Výška: | 48 mm |
| Hĺbka: | 75 mm |
| Šírka taniera: | 6 cm |
| Šírka: | 350 mm |
| Napájací zdroj: | AC |
| Farba: | Modrá |
| Typ závesu: | Krúžok na zavesenie |
| Počet štetín: | 111 |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Otočná šnúra: | Áno |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 1,8 m |
| Automatické vypnutie po: | 60 min |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
