Ravnanje Babilosa BAB2091EPE
Kód: AGDBBLPRO0040Podrobný popis
Ravnanje Babilosa BAB2091EPE| Teplota (min) | 150 °C |
| Príkon | 58 W |
| Keramické kúrenie | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Ionizátor | Áno |
| Kontrolka | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Model | Vyrovnávacia kefa |
| Zabezpečenie proti prehriatiu | Áno |
| Nastaviteľný termostat | Áno |
| Farba | Šedá |
| Bezšnúrový | Nie |
| Vstavaný displej | Nie |
| Automatické vypnutie | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
| Otočná šnúra | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 3030050091656 |
| Teplota (min): | 150 °C |
| Príkon: | 58 W |
| Keramické kúrenie: | Áno |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Ionizátor: | Áno |
| Kontrolka: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Model: | Vyrovnávacia kefa |
| Zabezpečenie proti prehriatiu: | Áno |
| Nastaviteľný termostat: | Áno |
| Farba: | Šedá |
| Bezšnúrový: | Nie |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Automatické vypnutie: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
| Otočná šnúra: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
