Žehlička na vlasy BABYLISS BAB2654EPE
Kód: AGDBBLPRO0045Podrobný popis
Žehlička na vlasy BABYLISS BAB2654EPE| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Vyrovnávanie vlasov | Áno |
| Model | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max) | 210 °C |
| Počet teplotných nastavení | 5 |
| Šírka taniera | 2,5 cm |
| Príkon | 33 W |
| Napájací zdroj | AC |
| Farba | Strieborná |
| Typ balenia | Box |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
| On/off vypínač | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hair straighteners |
|---|---|
| EAN: | 3030050091670 |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Vyrovnávanie vlasov: | Áno |
| Model: | Žehlička na vlasy |
| Teplota (max): | 210 °C |
| Počet teplotných nastavení: | 5 |
| Šírka taniera: | 2,5 cm |
| Príkon: | 33 W |
| Napájací zdroj: | AC |
| Farba: | Strieborná |
| Typ balenia: | Box |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
| On/off vypínač: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
