BABYLISS BAB7000IE SUŠIČ VLASOV
Kód: AGDBBLSUS0057Podrobný popis
BABYLISS BAB7000IE SUŠIČ VLASOV| Prietok vzduchu | 90 m³/h |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Počet teplotných nastavení | 12 |
| Počet rýchlostí | 12 |
| Počet nadstavcov | 5 |
| Kondenzačná tryska | Áno |
| Tryskový difúzor | Áno |
| Hmotnosť | 399 g |
| Príkon | 2200 W |
| Navrhnuté pre cestovanie | Nie |
| Farba | Čierna |
| Typ závesu | Krúžok na zavesenie |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050116472 |
| Prietok vzduchu: | 90 m³/h |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Počet teplotných nastavení: | 12 |
| Počet rýchlostí: | 12 |
| Počet nadstavcov: | 5 |
| Kondenzačná tryska: | Áno |
| Tryskový difúzor: | Áno |
| Hmotnosť: | 399 g |
| Príkon: | 2200 W |
| Navrhnuté pre cestovanie: | Nie |
| Farba: | Čierna |
| Typ závesu: | Krúžok na zavesenie |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
