BaByliss CARUSO-HQ DRYER fén 2400 W Čierna
Kód: AGDBBLSUS0064Podrobný popis
BaByliss CARUSO-HQ DRYER fén 2400 W Čierna| Prietok vzduchu | 83 m³/h |
| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Tlak vzduchu | 1366 Pa |
| Typ motora | AC |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Ionizátor | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu | 47,7777778 m/s |
| Kondenzačná tryska | Áno |
| Počet trysiek | 2 |
| Výška koncentračnej dýzy | 6 mm |
| Tryskový difúzor | Áno |
| Šírka koncentračnej dýzy | 7,5 cm |
| Hmotnosť | 535 g |
| Príkon | 2400 W |
| Farba | Čierna |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Odklopitelný úchyt | Nie |
| Navrhnuté pre cestovanie | Nie |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Typ závesu | Krúžok na zavesenie |
| Zavesiteľné | Áno |
| Hĺbka balenia | 95 mm |
| Výška balenia | 260 mm |
| Šírka balenia | 245 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,08 kg |
| Upozornenia | Do not leave the appliance unattended during use., Keep out of the reach of children., Do not use near water or in a humid environment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050165227 |
| Prietok vzduchu: | 83 m³/h |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Tlak vzduchu: | 1366 Pa |
| Typ motora: | AC |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Ionizátor: | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Rýchlosť prúdenia vzduchu: | 47,7777778 m/s |
| Kondenzačná tryska: | Áno |
| Počet trysiek: | 2 |
| Výška koncentračnej dýzy: | 6 mm |
| Tryskový difúzor: | Áno |
| Šírka koncentračnej dýzy: | 7,5 cm |
| Hmotnosť: | 535 g |
| Príkon: | 2400 W |
| Farba: | Čierna |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Odklopitelný úchyt: | Nie |
| Navrhnuté pre cestovanie: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Typ závesu: | Krúžok na zavesenie |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Hĺbka balenia: | 95 mm |
| Výška balenia: | 260 mm |
| Šírka balenia: | 245 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,08 kg |
| Upozornenia: | Do not leave the appliance unattended during use., Keep out of the reach of children., Do not use near water or in a humid environment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
