BaByliss Excess-HQ fén 2600 W Čierna
Kód: AGDBBLSUS0054Podrobný popis
BaByliss Excess-HQ fén 2600 W Čierna| Tlak vzduchu | 1082 Pa |
| Typ motora | AC |
| Prietok vzduchu | 75 m³/h |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Ionizátor | Áno |
| Počet rýchlostí | 6 |
| Počet teplotných nastavení | 6 |
| Počet trysiek | 2 |
| Kondenzačná tryska | Áno |
| Hmotnosť | 555 g |
| Príkon | 2600 W |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Dĺžka šnúry | 2,7 m |
| Farba | Čierna |
| Navrhnuté pre cestovanie | Nie |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050165210 |
| Tlak vzduchu: | 1082 Pa |
| Typ motora: | AC |
| Prietok vzduchu: | 75 m³/h |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Ionizátor: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 6 |
| Počet teplotných nastavení: | 6 |
| Počet trysiek: | 2 |
| Kondenzačná tryska: | Áno |
| Hmotnosť: | 555 g |
| Príkon: | 2600 W |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 2,7 m |
| Farba: | Čierna |
| Navrhnuté pre cestovanie: | Nie |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
