Fén na vlasy GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto
Kód: AGDGMASUS0007Podrobný popis
Fén na vlasy GA.MA PH6080.PK IQ3 Perfetto| Rýchlosť motora | 110000 ot/min |
| Protiplesňový | Так |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Použité technológie | Venturiho efekt, Stand-by |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Funkcia pamäte | Áno |
| Úroveň hluku | 78 dB |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Super rýchle schnutie | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Ionizátor | Áno |
| Anti-bakteriálne | Áno |
| Auto diagnostika | Áno |
| Turbo režim | Áno |
| Počet hrotov | 4 |
| Tryskový difúzor | Áno |
| Kondenzačná tryska | Áno |
| Hmotnosť | 294 g |
| Príkon | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Typ motora | Bezkartáčový motor |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Dĺžka šnúry | 3 m |
| Systém ovládania | Tlačidlá, Jazdec |
| Farba | Ružové zlato |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 8023277158351 |
| Rýchlosť motora: | 110000 ot/min |
| Protiplesňový: | Так |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Použité technológie: | Venturiho efekt, Stand-by |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Funkcia pamäte: | Áno |
| Úroveň hluku: | 78 dB |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Super rýchle schnutie: | Áno |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Ionizátor: | Áno |
| Anti-bakteriálne: | Áno |
| Auto diagnostika: | Áno |
| Turbo režim: | Áno |
| Počet hrotov: | 4 |
| Tryskový difúzor: | Áno |
| Kondenzačná tryska: | Áno |
| Hmotnosť: | 294 g |
| Príkon: | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Typ motora: | Bezkartáčový motor |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Dĺžka šnúry: | 3 m |
| Systém ovládania: | Tlačidlá, Jazdec |
| Farba: | Ružové zlato |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
