GA.MA PH6080.BK IQ3 Perfetto fén 1600 W Čierna
Kód: AGDGMASUS0006Podrobný popis
GA.MA PH6080.BK IQ3 Perfetto fén 1600 W Čierna| Automatické vypnutie | Nie |
| Rýchlosť motora | 110000 ot/min |
| Úroveň hluku | 78 dB |
| Turbo | Nie |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Ionizátor | Áno |
| Typ motora | AC |
| Počet teplotných nastavení | 4 |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Prietok vzduchu | 74 m³/h |
| Návod na použitie | Áno |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Tryskový difúzor | Áno |
| Vyhladzovacia dýza | Nie |
| Kondenzačná tryska | Áno |
| Hmotnosť | 294 g |
| Šírka | 195 mm |
| Hĺbka | 48 mm |
| Výška | 165 mm |
| Dvojité napätie | Nie |
| Príkon | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Navrhnuté pre cestovanie | Nie |
| Odnímateľná mriežka | Áno |
| Otočná šnúra | Nie |
| Povrchové sfarbenie | Jednofarebné |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Dĺžka šnúry | 3 m |
| Farba | Čierna |
| Zavesiteľné | Nie |
| Ergonomické ovládanie | Áno |
| Vyberateľný filter | Áno |
| Typ displeja | LED |
| Vstavaný displej | Áno |
| Tichý režim | Áno |
| Odklopitelný úchyt | Nie |
| Šírka balenia | 245 mm |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Výška balenia | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 1,8 kg |
| Hĺbka balenia | 100 mm |
| Záručná lehota | 2 rok / roky |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 8023277158344 |
| Automatické vypnutie: | Nie |
| Rýchlosť motora: | 110000 ot/min |
| Úroveň hluku: | 78 dB |
| Turbo: | Nie |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Ionizátor: | Áno |
| Typ motora: | AC |
| Počet teplotných nastavení: | 4 |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Prietok vzduchu: | 74 m³/h |
| Návod na použitie: | Áno |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Tryskový difúzor: | Áno |
| Vyhladzovacia dýza: | Nie |
| Kondenzačná tryska: | Áno |
| Hmotnosť: | 294 g |
| Šírka: | 195 mm |
| Hĺbka: | 48 mm |
| Výška: | 165 mm |
| Dvojité napätie: | Nie |
| Príkon: | 1600 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Navrhnuté pre cestovanie: | Nie |
| Odnímateľná mriežka: | Áno |
| Otočná šnúra: | Nie |
| Povrchové sfarbenie: | Jednofarebné |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Dĺžka šnúry: | 3 m |
| Farba: | Čierna |
| Zavesiteľné: | Nie |
| Ergonomické ovládanie: | Áno |
| Vyberateľný filter: | Áno |
| Typ displeja: | LED |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Tichý režim: | Áno |
| Odklopitelný úchyt: | Nie |
| Šírka balenia: | 245 mm |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Výška balenia: | 370 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 1,8 kg |
| Hĺbka balenia: | 100 mm |
| Záručná lehota: | 2 rok / roky |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
