Philips 2100 W Nástavec ThermoProtect Fén na vlasy
Kód: AGDPHISUS0101Podrobný popis
Philips 2100 W Nástavec ThermoProtect Fén na vlasy| Počet teplotných nastavení | 6 |
| Typ motora | Jednosmerný prúd |
| Ionizátor | Áno |
| Počet rýchlostí | 6 |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Počet trysiek | 2 |
| Výška koncentračnej dýzy | 1,4 cm |
| Kondenzačná tryska | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220-240 V |
| Príkon | 2100 W |
| Farba | Ružová, Čierna |
| Navrhnuté pre cestovanie | Nie |
| Dĺžka šnúry | 1,8 m |
| Typ závesu | Krúžok na zavesenie |
| Upozornenia | Keep out of the reach of children., Do not leave the appliance unattended during use., Do not use near water or in a humid environment. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 8710103959595 |
| Počet teplotných nastavení: | 6 |
| Typ motora: | Jednosmerný prúd |
| Ionizátor: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 6 |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Počet trysiek: | 2 |
| Výška koncentračnej dýzy: | 1,4 cm |
| Kondenzačná tryska: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 220-240 V |
| Príkon: | 2100 W |
| Farba: | Ružová, Čierna |
| Navrhnuté pre cestovanie: | Nie |
| Dĺžka šnúry: | 1,8 m |
| Typ závesu: | Krúžok na zavesenie |
| Upozornenia: | Keep out of the reach of children., Do not leave the appliance unattended during use., Do not use near water or in a humid environment. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
