Sušič vlasov BABYLISS BAB6950IE
Kód: AGDBBLSUS0066Podrobný popis
Sušič vlasov BABYLISS BAB6950IE| Počet teplotných nastavení | 3 |
| Nastaviteľná teplota | Áno |
| Počet rýchlostí | 2 |
| Fúkanie studeným vzduchom | Áno |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Príkon | 2100 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia | 50 - 60 Hz |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Ergonomická rukoväť | Áno |
| Zavesiteľné | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Odklopitelný úchyt | Nie |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hairdryers |
|---|---|
| EAN: | 3030050165524 |
| Počet teplotných nastavení: | 3 |
| Nastaviteľná teplota: | Áno |
| Počet rýchlostí: | 2 |
| Fúkanie studeným vzduchom: | Áno |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Príkon: | 2100 W |
| Frekvencia vstupného striedavého napätia: | 50 - 60 Hz |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Ergonomická rukoväť: | Áno |
| Zavesiteľné: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Odklopitelný úchyt: | Nie |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
