DUO šatník Kašmírová farba Sada
Kód: MEPTOHZES0049Podrobný popis
DUO šatník Kašmírová farba Sada| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Šatníková skriňa so zrkadlom x1, Návod na montáž x 1, Skriňa + vešiak |
| Police | Áno |
| Zrkadlo | Áno |
| Ďalšie informácie | Univerzálna montáž na dvere (pravé/ľavé), Nábytok na vlastnú montáž, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok sa môže montovať vedľa seba alebo s medzerami |
| Farba | Kašmír |
| Kolekcia | DUO |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Zásuvky | Áno |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Počet závesov | 5 kusov |
| Farba rukoväte | Zlato |
| Rozmery skrine | 35 x 50 x 57 cm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Rozmery šatníkovej skrine so zrkadlom | 35 x 50 x 180 cm |
| Rozmery vešiaka | 27 x 50 x 124 cm |
| Materiál povrchu | laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rukoväte | Plast |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Upozornenia | Keep small parts away from children to prevent choking., Assemble the product in accordance with the instructions to avoid the risk of injury., Avoid overloading a chair; check the maximum load in the product instructions. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507209186 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Šatníková skriňa so zrkadlom x1, Návod na montáž x 1, Skriňa + vešiak |
| Police: | Áno |
| Zrkadlo: | Áno |
| Ďalšie informácie: | Univerzálna montáž na dvere (pravé/ľavé), Nábytok na vlastnú montáž, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok sa môže montovať vedľa seba alebo s medzerami |
| Farba: | Kašmír |
| Kolekcia: | DUO |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Zásuvky: | Áno |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Počet závesov: | 5 kusov |
| Farba rukoväte: | Zlato |
| Rozmery skrine: | 35 x 50 x 57 cm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Rozmery šatníkovej skrine so zrkadlom: | 35 x 50 x 180 cm |
| Rozmery vešiaka: | 27 x 50 x 124 cm |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Upozornenia: | Keep small parts away from children to prevent choking., Assemble the product in accordance with the instructions to avoid the risk of injury., Avoid overloading a chair; check the maximum load in the product instructions. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
