LOKA skriňa na topánky, biela
Kód: MEPTOHSNB0047Podrobný popis
LOKA skriňa na topánky, biela| Model | Zatvorené |
| Zrkadlo | Nie |
| Farba | Biela |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Kolekcia | LOKA |
| Predmontované | Nie |
| Kolesá | Nie |
| Skladacia konštrukcia | Nie |
| Skladovacie zásuvky | Nie |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Farba dverí | Biela |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Úchyty | Áno |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka | Biela |
| Štýl | Moderné |
| Hĺbka | 380 mm |
| Šírka | 660 mm |
| Výška | 850 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Typ balenia | Lepenka |
| Návod na inštaláciu | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón) | 1 kusov |
| Montážna sada | Áno |
| Upozornenia | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Do not overload the shelves to avoid damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5900354140528 |
| Model: | Zatvorené |
| Zrkadlo: | Nie |
| Farba: | Biela |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Kolekcia: | LOKA |
| Predmontované: | Nie |
| Kolesá: | Nie |
| Skladacia konštrukcia: | Nie |
| Skladovacie zásuvky: | Nie |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Farba dverí: | Biela |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Úchyty: | Áno |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Štýl: | Moderné |
| Hĺbka: | 380 mm |
| Šírka: | 660 mm |
| Výška: | 850 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Typ balenia: | Lepenka |
| Návod na inštaláciu: | Áno |
| Množstvo (vnútorný kartón): | 1 kusov |
| Montážna sada: | Áno |
| Upozornenia: | The assembly should be carried out in accordance with the enclosed instructions., Do not overload the shelves to avoid damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
