Šatník ROMANA 160x205 Cashmere bez zrkadla
Kód: SZFTOHOTW0058Podrobný popis
Šatník ROMANA 160x205 Cashmere bez zrkadla| Nastavte obsah | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa x 1 |
| Zábradlia | Áno |
| Kolekcia | ROMANA |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Farba dverí | Kašmír |
| Zrkadlo | Nie |
| Materiál rukoväte | Plastové |
| Počet dverí | 4 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Farba rámčeka | Kašmír |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Počet zásuviek | 2 zásuvka/zásuviek |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Police | Áno |
| Farba rukoväte | Čierna |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ produktu | Skriňa |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Tyč na zavesenie oblečenia | Áno |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Hĺbka | 540 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Výška | 2050 mm |
| Šírka | 1600 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Upozornenia | Ensure the cabinet is securely fastened to prevent tipping over, which can lead to injury., Avoid overloading shelves to prevent deformation or damage., Keep the cabinet away from sources of open flame and high temperatures to avoid deformation or distortion of the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5900354141334 |
| Nastavte obsah: | Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa x 1 |
| Zábradlia: | Áno |
| Kolekcia: | ROMANA |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Farba dverí: | Kašmír |
| Zrkadlo: | Nie |
| Materiál rukoväte: | Plastové |
| Počet dverí: | 4 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Farba rámčeka: | Kašmír |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvka/zásuviek |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Police: | Áno |
| Farba rukoväte: | Čierna |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ produktu: | Skriňa |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Tyč na zavesenie oblečenia: | Áno |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Hĺbka: | 540 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Výška: | 2050 mm |
| Šírka: | 1600 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Upozornenia: | Ensure the cabinet is securely fastened to prevent tipping over, which can lead to injury., Avoid overloading shelves to prevent deformation or damage., Keep the cabinet away from sources of open flame and high temperatures to avoid deformation or distortion of the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
