Šatníková skriňa, Skriňa na topánky / Cashmere GS1
Kód: MEPTOHZES0046Podrobný popis
Šatníková skriňa, Skriňa na topánky / Cashmere GS1| Nastavte obsah | Skrinka na topánky x1, Vešiak so zrkadlom x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Štýl | Moderné |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Počet závesov | 6 kusov |
| Zrkadlo | Áno |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Kolekcia | VERA |
| Farba | Kašmír |
| Materiál rukoväte | Plast |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Farba rukoväte | Zlato |
| Šírka | 850 mm |
| Hĺbka | 240 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu | laminát |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Upozornenia | Avoid overloading a chair; check the maximum load in the product instructions., Keep small parts away from children to prevent choking., Assemble the product in accordance with the instructions to avoid the risk of injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507209148 |
| Nastavte obsah: | Skrinka na topánky x1, Vešiak so zrkadlom x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Štýl: | Moderné |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Počet závesov: | 6 kusov |
| Zrkadlo: | Áno |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Kolekcia: | VERA |
| Farba: | Kašmír |
| Materiál rukoväte: | Plast |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Farba rukoväte: | Zlato |
| Šírka: | 850 mm |
| Hĺbka: | 240 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Upozornenia: | Avoid overloading a chair; check the maximum load in the product instructions., Keep small parts away from children to prevent choking., Assemble the product in accordance with the instructions to avoid the risk of injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
