Šatníková skriňa MALWA SS-90, antracitová/biela
Kód: SZFTOHOTW0060Podrobný popis
Šatníková skriňa MALWA SS-90, antracitová/biela| Nastavte obsah | Skriňa x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Zábradlia | Nie |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Materiál povrchu | laminát |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Farba dverí | Biela |
| Tyč na zavesenie oblečenia | Áno |
| Počet zásuviek | 2 zásuvka/zásuviek |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Farba rámčeka | Antracit |
| Vyžadovaná montáž | Áno |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Police | Áno |
| Typ produktu | Skriňa |
| Zrkadlo | Nie |
| Vyrobené v krajine | Poľsko |
| Materiál políc | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia | MALWA |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Farba police | Antracit |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Výška | 1800 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 900 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Upozornenia | Avoid overloading shelves to prevent deformation or damage., Ensure the cabinet is securely fastened to prevent tipping over, which can lead to injury., Keep the cabinet away from sources of open flame and high temperatures to avoid deformation or distortion of the material. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5900354140283 |
| Nastavte obsah: | Skriňa x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Zábradlia: | Nie |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Farba dverí: | Biela |
| Tyč na zavesenie oblečenia: | Áno |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvka/zásuviek |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Farba rámčeka: | Antracit |
| Vyžadovaná montáž: | Áno |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Police: | Áno |
| Typ produktu: | Skriňa |
| Zrkadlo: | Nie |
| Vyrobené v krajine: | Poľsko |
| Materiál políc: | Drevotrieskové dosky |
| Kolekcia: | MALWA |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Farba police: | Antracit |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Výška: | 1800 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 900 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Upozornenia: | Avoid overloading shelves to prevent deformation or damage., Ensure the cabinet is securely fastened to prevent tipping over, which can lead to injury., Keep the cabinet away from sources of open flame and high temperatures to avoid deformation or distortion of the material. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
