Topeshop RIVA SZAFKA ARTISAN Organizátor obuvi Uzavretý dub
Kód: MEPTOHSNB0027Podrobný popis
Topeshop RIVA SZAFKA ARTISAN Organizátor obuvi Uzavretý dub| Nastavte obsah | Skrinka na topánky so sedadlom x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Model | Zatvorené |
| Počet políc | 6 police/políc |
| Farba | Dub |
| Materiál povrchu | laminát |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie | Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž |
| Farba rukoväte | Strieborná |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Výška | 460 mm |
| Hrúbka rámu | 16 mm |
| Hĺbka | 350 mm |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Šírka | 850 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5902838467558 |
| Nastavte obsah: | Skrinka na topánky so sedadlom x1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Návod na montáž x 1 |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Model: | Zatvorené |
| Počet políc: | 6 police/políc |
| Farba: | Dub |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie: | Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž |
| Farba rukoväte: | Strieborná |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Výška: | 460 mm |
| Hrúbka rámu: | 16 mm |
| Hĺbka: | 350 mm |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Šírka: | 850 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
