Topeshop ROMANA 80 BIEL L šatníková skriňa a šatníková skriňa 5 sem. 2 dvere Biela
Kód: SZFTOHOTW0052Podrobný popis
Topeshop ROMANA 80 BIEL L šatníková skriňa a šatníková skriňa 5 sem. 2 dvere Biela| Nastavte obsah | Skriňa x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Typ vonkajšej úpravy | Matný |
| Materiál povrchu | laminát |
| Materiál rámu | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo | Áno |
| Počet políc | 5 police/políc |
| Typ produktu | Skriňa |
| Hrúbka dverí | 1,6 cm |
| Materiál dverí | Drevotrieskové dosky |
| Tyč na zavesenie oblečenia | Áno |
| Farba rámčeka | Biela |
| Počet zásuviek | 2 zásuvka/zásuviek |
| Ďalšie informácie | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť. |
| Typ dverí | dvere s pántmi |
| Počet dverí | 2 dvere/dverí |
| Štýl | Moderné |
| Materiál povrchu rámu | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Typ povrchovej úpravy rámu | Matný |
| Kolekcia | ROMANA |
| Farba dverí | Biela |
| Výška | 2050 mm |
| Šírka | 800 mm |
| Hĺbka | 520 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 84,5 kg |
| Upozornenia | Keep the cabinet away from sources of open flame and high temperatures to avoid deformation or distortion of the material., Avoid overloading shelves to prevent deformation or damage., Ensure the cabinet is securely fastened to prevent tipping over, which can lead to injury. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5902838465868 |
| Nastavte obsah: | Skriňa x 1, Návod na montáž x 1, Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1 |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Typ vonkajšej úpravy: | Matný |
| Materiál povrchu: | laminát |
| Materiál rámu: | Drevotrieskové dosky |
| Zrkadlo: | Áno |
| Počet políc: | 5 police/políc |
| Typ produktu: | Skriňa |
| Hrúbka dverí: | 1,6 cm |
| Materiál dverí: | Drevotrieskové dosky |
| Tyč na zavesenie oblečenia: | Áno |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Počet zásuviek: | 2 zásuvka/zásuviek |
| Ďalšie informácie: | Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám, Nábytok na vlastnú montáž, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Osvetlenie skrinky LED je možné zakúpiť. |
| Typ dverí: | dvere s pántmi |
| Počet dverí: | 2 dvere/dverí |
| Štýl: | Moderné |
| Materiál povrchu rámu: | Akrylonitrilbutadienstyren (ABS) |
| Typ povrchovej úpravy rámu: | Matný |
| Kolekcia: | ROMANA |
| Farba dverí: | Biela |
| Výška: | 2050 mm |
| Šírka: | 800 mm |
| Hĺbka: | 520 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 84,5 kg |
| Upozornenia: | Keep the cabinet away from sources of open flame and high temperatures to avoid deformation or distortion of the material., Avoid overloading shelves to prevent deformation or damage., Ensure the cabinet is securely fastened to prevent tipping over, which can lead to injury. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
