Topeshop SD-50 BIEL šatníková skriňa a šatníková súprava 5 sem. 1 dvere Biela
Kód: SZFTOHOTW0026Podrobný popis
Topeshop SD-50 BIEL šatníková skriňa a šatníková súprava 5 sem. 1 dvere Biela| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa x 1, Návod na montáž x 1 |
| Zábradlia | Nie |
| Farba dverí | Biela |
| Kolekcia | MALWA |
| Farba rámčeka | Biela |
| Typ produktu | Skriňa |
| Ďalšie informácie | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Otváranie tip-on, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Počet políc | 4 police/políc |
| Počet dverí | 1 dvere/dverí |
| Materiál povrchu dvierok | laminát |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu | Laminát |
| Materiál povrchu poličiek | laminát |
| Systém otvárania dvierok | Vyťahovací |
| Spôsob montáže | Podlaha |
| Zásuvky | Nie |
| Typ povrchovej úpravy police | Matný |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Hĺbka | 500 mm |
| Šírka | 500 mm |
| Výška | 1800 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hall furniture |
|---|---|
| EAN: | 5904507200275 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Skriňa x 1, Návod na montáž x 1 |
| Zábradlia: | Nie |
| Farba dverí: | Biela |
| Kolekcia: | MALWA |
| Farba rámčeka: | Biela |
| Typ produktu: | Skriňa |
| Ďalšie informácie: | Fotografie súprav ukazujú vzorové usporiadanie s iným nábytkom z kolekcie. Ostatné kusy sú k dispozícii na predaj samostatne., Otváranie tip-on, Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Okraje - s povrchovou úpravou z plastu ABS (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Nábytok na vlastnú montáž, Laminované drevotrieskové dosky sa vyznačujú odolnosťou voči mechanickému namáhaniu a extrémnym teplotám |
| Počet políc: | 4 police/políc |
| Počet dverí: | 1 dvere/dverí |
| Materiál povrchu dvierok: | laminát |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Materiál povrchu rámu: | Laminát |
| Materiál povrchu poličiek: | laminát |
| Systém otvárania dvierok: | Vyťahovací |
| Spôsob montáže: | Podlaha |
| Zásuvky: | Nie |
| Typ povrchovej úpravy police: | Matný |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Hĺbka: | 500 mm |
| Šírka: | 500 mm |
| Výška: | 1800 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
