Topeak LOADER BACKLOADER WISHBONE (stabilizátor pre zadný bicykel) nový 2022
Kód: SIRTPKUCH0005Podrobný popis
Topeak LOADER BACKLOADER WISHBONE (stabilizátor pre zadný bicykel) nový 2022| Materiál | Hliník, Nerezová oceľ, Polymér |
| Farba | Biela |
| Najlepšie použitie | Bicykel |
| Šírka | 147 mm |
| Hmotnosť | 190 g |
| Výška | 163 mm |
| Hĺbka | 142 mm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Handles |
|---|---|
| EAN: | 4710069705742 |
| Materiál: | Hliník, Nerezová oceľ, Polymér |
| Farba: | Biela |
| Najlepšie použitie: | Bicykel |
| Šírka: | 147 mm |
| Hmotnosť: | 190 g |
| Výška: | 163 mm |
| Hĺbka: | 142 mm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
