Posteľné madlo ACTIONMED
Kód: LITAIVPDN0001Podrobný popis
Posteľné madlo ACTIONMED| Nastavenie výšky | 46-56 cm |
| Vnútorná šírka | 46 cm |
| Šírka | 52,5 cm |
| Hmotnosť | 2 kg |
| Dĺžka | 94 cm |
| Maximálna hmotnosť nákladu | 130 kg |
| Protišmykové uchytenie | Áno |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Nastaviteľná výška | Áno |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Jednoduchá inštalácia | Áno |
| Upozornenia | Regularly check the stability and state of attachment of handrails to prevent the risk of accidents., Do not overload the handrails beyond the maximum permissible weight indicated in the manual., Ensure the handrail is correctly fitted as instructed. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Handrails for disabled people |
|---|---|
| EAN: | 5901443003212 |
| Nastavenie výšky: | 46-56 cm |
| Vnútorná šírka: | 46 cm |
| Šírka: | 52,5 cm |
| Hmotnosť: | 2 kg |
| Dĺžka: | 94 cm |
| Maximálna hmotnosť nákladu: | 130 kg |
| Protišmykové uchytenie: | Áno |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Nastaviteľná výška: | Áno |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Jednoduchá inštalácia: | Áno |
| Upozornenia: | Regularly check the stability and state of attachment of handrails to prevent the risk of accidents., Do not overload the handrails beyond the maximum permissible weight indicated in the manual., Ensure the handrail is correctly fitted as instructed. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
