Vešiak 2F Čierny Mat
Kód: WIETOHWIS0038Podrobný popis
Vešiak 2F Čierny Mat| Nastavte obsah | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Vešiak x1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie | Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc | 1 police/políc |
| Farba | Čierna |
| Hĺbka | 200 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky | 16 mm |
| Šírka | 700 mm |
| Výška | 400 mm |
| Rozmery police | 70 x 18 cm |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hangers |
|---|---|
| EAN: | 5902838466421 |
| Nastavte obsah: | Všetko potrebné montážne príslušenstvo x 1, Vešiak x1, Návod na montáž x 1 |
| Materiál: | Drevotrieskové dosky |
| Ďalšie informácie: | Lemovanie - s povrchovou úpravou z PVC (vyznačuje sa vysokou mechanickou a chemickou odolnosťou), Povrch nábytku vyčistite mäkkou handričkou. Nepoužívajte drsné chemikálie, Nábytok na vlastnú montáž |
| Počet políc: | 1 police/políc |
| Farba: | Čierna |
| Hĺbka: | 200 mm |
| Hrúbka nábytkovej dosky: | 16 mm |
| Šírka: | 700 mm |
| Výška: | 400 mm |
| Rozmery police: | 70 x 18 cm |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
