KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - slúchadlá do uší, zelené
Kód: MISKZ-SLU0016Podrobný popis
KZ AS16 PRO Cyan NO MIC - slúchadlá do uší, zelené| 3,5 mm konektor | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Farba | Zelená |
| Obsah balenia | Slúchadlá x 1 |
| Odpor | 18 ohm |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Citlivosť slúchadiel | 114 dB |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 40000 Hz |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493062509 |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Farba: | Zelená |
| Obsah balenia: | Slúchadlá x 1 |
| Odpor: | 18 ohm |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Citlivosť slúchadiel: | 114 dB |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 40000 Hz |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Keep away from children., Do not use near sources of heat or flame. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
