KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - slúchadlá do uší
Kód: MISKZ-SLU0017Podrobný popis
KZ ZS10 PRO 2 NO MIC - slúchadlá do uší| Technológia prepojenia | Kábel |
| 3,5 mm konektor | Áno |
| Farba | Transparentné, Čierna |
| Odporúčané použitie | Hudba |
| Štýl nosenia | Do ucha |
| Odnímateľný kábel | Áno |
| Obsah balenia | Silikónové koncovky do uší (S, M, L) x 1, Kábel k slúchadlám x 1, Návod na použitie x 1, Slúchadlá x 1 |
| Odpor | 28 ohm |
| Citlivosť slúchadiel | 108 dB +/- 3 dB |
| Typ slúchadiel | Vnútrosluchové |
| Frekvencia slúchadiel | 20 - 40000 Hz |
| Priemer snímača | 10 mm |
| Upozornenia | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 6970493063322 |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Farba: | Transparentné, Čierna |
| Odporúčané použitie: | Hudba |
| Štýl nosenia: | Do ucha |
| Odnímateľný kábel: | Áno |
| Obsah balenia: | Silikónové koncovky do uší (S, M, L) x 1, Kábel k slúchadlám x 1, Návod na použitie x 1, Slúchadlá x 1 |
| Odpor: | 28 ohm |
| Citlivosť slúchadiel: | 108 dB +/- 3 dB |
| Typ slúchadiel: | Vnútrosluchové |
| Frekvencia slúchadiel: | 20 - 40000 Hz |
| Priemer snímača: | 10 mm |
| Upozornenia: | Regularly check the condition of the batteries to prevent leaks., Do not use near sources of heat or flame., Keep away from children. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
