Sennheiser HD 480 PRO - profesionálne uzavreté štúdiové slúchadlá
Kód: MISSENSLU0013Podrobný popis
Sennheiser HD 480 PRO - profesionálne uzavreté štúdiové slúchadlá| 3,5 mm konektor | Áno |
| Technológia prepojenia | Kábel |
| Farba | Strieborná, Čierna |
| Skladacia konštrukcia | Nie |
| Odporúčané použitie | Studio |
| Minimálna prevádzková teplota | 0 °C |
| Pasívna redukcia hluku | Áno |
| Dĺžka kábla | 3 m |
| Maximálna teplota | 50°C |
| Typ produktu | Slúchadlá |
| Farba kábla | Čierna |
| Štýl nosenia | Pres hlavu |
| Obsah balenia | Návod na použitie x 1, Prepravné puzdro x 1, Slúchadlá x 1, Audio kábel x 1 |
| Hmotnosť | 272 g |
| Maximálna hodnota SPL | 107 dB |
| Typ slúchadiel | Circumaurálne |
| Harmonické skreslenie (THD) | < 0,5 % (1 kHz, 100 dB SPL) |
| Priemer snímača | 38 mm |
| Frekvencia slúchadiel | 3 - 28000 Hz |
| Akustický systém | Zatvorené |
| Odpor | 130 Ω |
| Typ prevodníka | Dynamické |
| Upozornenia | Do not disassemble or modify the product yourself., Read the user manual before use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Headphones |
|---|---|
| EAN: | 4044155283983 |
| 3,5 mm konektor: | Áno |
| Technológia prepojenia: | Kábel |
| Farba: | Strieborná, Čierna |
| Skladacia konštrukcia: | Nie |
| Odporúčané použitie: | Studio |
| Minimálna prevádzková teplota: | 0 °C |
| Pasívna redukcia hluku: | Áno |
| Dĺžka kábla: | 3 m |
| Maximálna teplota: | 50°C |
| Typ produktu: | Slúchadlá |
| Farba kábla: | Čierna |
| Štýl nosenia: | Pres hlavu |
| Obsah balenia: | Návod na použitie x 1, Prepravné puzdro x 1, Slúchadlá x 1, Audio kábel x 1 |
| Hmotnosť: | 272 g |
| Maximálna hodnota SPL: | 107 dB |
| Typ slúchadiel: | Circumaurálne |
| Harmonické skreslenie (THD): | < 0,5 % (1 kHz, 100 dB SPL) |
| Priemer snímača: | 38 mm |
| Frekvencia slúchadiel: | 3 - 28000 Hz |
| Akustický systém: | Zatvorené |
| Odpor: | 130 Ω |
| Typ prevodníka: | Dynamické |
| Upozornenia: | Do not disassemble or modify the product yourself., Read the user manual before use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
