Nožnice na živé ploty 18 V DCMHT520N DEWALT
Kód: NAKDEWNDZ0011Podrobný popis
Nožnice na živé ploty 18 V DCMHT520N DEWALT| Nabíjačka | Nie |
| Vrátane batérií | Nie |
| Prenášanie puzdro | Nie |
| Frekvencia cyklu | 2700 spm |
| Farba | Čierna, Žltá |
| Vlastnosti rukoväte | Nastaviteľný |
| Hmotnosť | 1,4 kg |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Napätie batérie | 18 V |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Hedge shears |
|---|---|
| EAN: | 5035048841952 |
| Nabíjačka: | Nie |
| Vrátane batérií: | Nie |
| Prenášanie puzdro: | Nie |
| Frekvencia cyklu: | 2700 spm |
| Farba: | Čierna, Žltá |
| Vlastnosti rukoväte: | Nastaviteľný |
| Hmotnosť: | 1,4 kg |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Napätie batérie: | 18 V |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
