Detská cyklistická prilba UVEX Kid 2 CC 46–52 cm, pink unicorn matt
Kód: SIRUVEKAS0200Podrobný popis
Detská cyklistická prilba UVEX Kid 2 CC 46–52 cm, pink unicorn matt| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Typ uzáveru | Stlačenie tlačidla |
| Ochranný penový materiál | Penový polystyrén (EPS) |
| Rozsah obvodu hlavy | 46 - 52 cm |
| Veková skupina spotrebiteľov | Detské |
| Vetranie | Áno |
| Priezor prilby | Nie |
| Typ pohlavia | Žena |
| Farba | Ružová |
| Hlavná farba produktu | Viacfarebný, Ružová |
| Typ povrchu | Matný |
| Aktivita | Mestská cyklistika, Elektrické jednostopové vozidlá, In-line korčuľovanie |
| Sfarbenie | Obrázok |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Typ konštrukcie | Tvrdá konštrukcia |
| Ľahká konštrukcia | Áno |
| Hmotnosť | 190 g |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 4043197380759 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Typ uzáveru: | Stlačenie tlačidla |
| Ochranný penový materiál: | Penový polystyrén (EPS) |
| Rozsah obvodu hlavy: | 46 - 52 cm |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Detské |
| Vetranie: | Áno |
| Priezor prilby: | Nie |
| Typ pohlavia: | Žena |
| Farba: | Ružová |
| Hlavná farba produktu: | Viacfarebný, Ružová |
| Typ povrchu: | Matný |
| Aktivita: | Mestská cyklistika, Elektrické jednostopové vozidlá, In-line korčuľovanie |
| Sfarbenie: | Obrázok |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Typ konštrukcie: | Tvrdá konštrukcia |
| Ľahká konštrukcia: | Áno |
| Hmotnosť: | 190 g |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
