POC Kortal Race MIPS Oranžová, Čierna
Kód: SIRPO1KAS0067Podrobný popis
POC Kortal Race MIPS Oranžová, Čierna| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Systém párovania | Gombík |
| Štýl helmy | Polovičná prilba |
| Sfarbenie | Dvojfarebný |
| Materiál plášťa prilby | Polykarbonát |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Rozsah obvodu hlavy | 59 - 62 cm |
| Ochranný penový materiál | Penový polystyrén (EPS) |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Vetranie | Áno |
| Nastaviteľný priezor | Áno |
| Odnímateľný priezor | Áno |
| Typ konštrukcie | Zapuzdrená konštrukcia |
| Aktivita | Elektrická cyklistika, Bicyklovanie na fatbike, Horská cyklistika |
| Špecifické vlastnosti značky ochranného vybavenia | MIPS |
| Farba | Oranžová, Čierna |
| Hmotnosť | 470 g |
| Typ povrchu | Matný |
| Typ spony | Pracka |
| Farba rozvinutého produktu | Fluorescent Orange AVIP/Uranium Black Matt |
| Špecifické technológie značky | RECCO® system, NFC Medical ID Chip, Eye Garage, Šilták Breakaway |
| Typ ventilácie | Opravené |
| Veľkosť (S/M/L) | XL - XXL |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Nastaviteľná veľkosť | Áno |
| Upozornenia | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Store the helmet in a dry place and protect it from heat., Check the fit of the helmet before each use. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 7325549964235 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Systém párovania: | Gombík |
| Štýl helmy: | Polovičná prilba |
| Sfarbenie: | Dvojfarebný |
| Materiál plášťa prilby: | Polykarbonát |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Rozsah obvodu hlavy: | 59 - 62 cm |
| Ochranný penový materiál: | Penový polystyrén (EPS) |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Vetranie: | Áno |
| Nastaviteľný priezor: | Áno |
| Odnímateľný priezor: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Zapuzdrená konštrukcia |
| Aktivita: | Elektrická cyklistika, Bicyklovanie na fatbike, Horská cyklistika |
| Špecifické vlastnosti značky ochranného vybavenia: | MIPS |
| Farba: | Oranžová, Čierna |
| Hmotnosť: | 470 g |
| Typ povrchu: | Matný |
| Typ spony: | Pracka |
| Farba rozvinutého produktu: | Fluorescent Orange AVIP/Uranium Black Matt |
| Špecifické technológie značky: | RECCO® system, NFC Medical ID Chip, Eye Garage, Šilták Breakaway |
| Typ ventilácie: | Opravené |
| Veľkosť (S/M/L): | XL - XXL |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Nastaviteľná veľkosť: | Áno |
| Upozornenia: | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Store the helmet in a dry place and protect it from heat., Check the fit of the helmet before each use. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
