POC Octal MIPS Biela
Kód: SIRPO1KAS0082Podrobný popis
POC Octal MIPS Biela| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Špecifické technológie značky | Eye garage |
| Farba rozvinutého produktu | Hydrogen White |
| Aktivita | Cestná cyklistika |
| Typ pohlavia | Unisex |
| Ochranný penový materiál | Penový polystyrén (EPS) |
| Hmotnosť | 230 g |
| Rozsah obvodu hlavy | 54 - 60 cm |
| Farba | Biela |
| Špecifické vlastnosti značky ochranného vybavenia | MIPS |
| Ľahká konštrukcia | Áno |
| Materiál plášťa prilby | Polykarbonát |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Vetranie | Áno |
| Typ povrchu | Lesk |
| Sfarbenie | Jednofarebné |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Veľkosť (S/M/L) | M |
| Nastaviteľná veľkosť | Áno |
| Systém párovania | Gombík |
| Typ spony | Pracka |
| Upozornenia | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Check the fit of the helmet before each use., Store the helmet in a dry place and protect it from heat. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 7325549918917 |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Špecifické technológie značky: | Eye garage |
| Farba rozvinutého produktu: | Hydrogen White |
| Aktivita: | Cestná cyklistika |
| Typ pohlavia: | Unisex |
| Ochranný penový materiál: | Penový polystyrén (EPS) |
| Hmotnosť: | 230 g |
| Rozsah obvodu hlavy: | 54 - 60 cm |
| Farba: | Biela |
| Špecifické vlastnosti značky ochranného vybavenia: | MIPS |
| Ľahká konštrukcia: | Áno |
| Materiál plášťa prilby: | Polykarbonát |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Vetranie: | Áno |
| Typ povrchu: | Lesk |
| Sfarbenie: | Jednofarebné |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Veľkosť (S/M/L): | M |
| Nastaviteľná veľkosť: | Áno |
| Systém párovania: | Gombík |
| Typ spony: | Pracka |
| Upozornenia: | Do not use a helmet that has been damaged in an accident., Check the fit of the helmet before each use., Store the helmet in a dry place and protect it from heat. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
