BLACK DIAMOND Capitan E Helmet hyper red prilba M/L
Kód: WSIBL1KAS0021Podrobný popis
BLACK DIAMOND Capitan E Helmet hyper red prilba M/L| Veľkosť (S/M/L) | M/L |
| Hlavná farba produktu | Čierna, Červená |
| Štýl helmy | Polovičná prilba |
| Sfarbenie | Dvojfarebný |
| Vetranie | Áno |
| Typ konštrukcie | Tvrdá konštrukcia |
| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Nastaviteľná veľkosť | Áno |
| Rozsah obvodu hlavy | 58 - 63 cm |
| Materiál | ABS, Penový polypropylén (EPP) |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Hmotnosť | 350 g |
| Aktivita | Horolezectvo |
| Nastaviteľný obvod | Áno |
| Upozornenia | Ensure the helmet is properly fitted and properly fastened before use., Regularly check your helmet for damage and do not use if you notice cracks or other damage., The helmet does not provide full protection and is not intended for use in motorsports. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 793661700845 |
| Veľkosť (S/M/L): | M/L |
| Hlavná farba produktu: | Čierna, Červená |
| Štýl helmy: | Polovičná prilba |
| Sfarbenie: | Dvojfarebný |
| Vetranie: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Tvrdá konštrukcia |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Nastaviteľná veľkosť: | Áno |
| Rozsah obvodu hlavy: | 58 - 63 cm |
| Materiál: | ABS, Penový polypropylén (EPP) |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Hmotnosť: | 350 g |
| Aktivita: | Horolezectvo |
| Nastaviteľný obvod: | Áno |
| Upozornenia: | Ensure the helmet is properly fitted and properly fastened before use., Regularly check your helmet for damage and do not use if you notice cracks or other damage., The helmet does not provide full protection and is not intended for use in motorsports. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
