BLACK DIAMOND Capitan E Helmet hyper red prilba S/M
Kód: WSIBL1KAS0022Podrobný popis
BLACK DIAMOND Capitan E Helmet hyper red prilba S/M| Typ športovej pokrývky hlavy | Helma |
| Štýl helmy | Polovičná prilba |
| Rozsah obvodu hlavy | 53 - 59 cm |
| Materiál | ABS, Penový polypropylén (EPP) |
| Veľkosť (S/M/L) | S/M |
| Typ pohlavia | Akékoľvek pohlavie |
| Hlavná farba produktu | Červená, Čierna |
| Nastaviteľná veľkosť | Áno |
| Typ konštrukcie | Tvrdá konštrukcia |
| Vetranie | Áno |
| Veková skupina spotrebiteľov | Dospelý |
| Aktivita | Horolezectvo |
| Sfarbenie | Dvojfarebný |
| Nastaviteľný obvod | Áno |
| Hmotnosť | 320 g |
| Upozornenia | The helmet does not provide full protection and is not intended for use in motorsports., Ensure the helmet is properly fitted and properly fastened before use., Regularly check your helmet for damage and do not use if you notice cracks or other damage. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Helmets |
|---|---|
| EAN: | 793661700852 |
| Typ športovej pokrývky hlavy: | Helma |
| Štýl helmy: | Polovičná prilba |
| Rozsah obvodu hlavy: | 53 - 59 cm |
| Materiál: | ABS, Penový polypropylén (EPP) |
| Veľkosť (S/M/L): | S/M |
| Typ pohlavia: | Akékoľvek pohlavie |
| Hlavná farba produktu: | Červená, Čierna |
| Nastaviteľná veľkosť: | Áno |
| Typ konštrukcie: | Tvrdá konštrukcia |
| Vetranie: | Áno |
| Veková skupina spotrebiteľov: | Dospelý |
| Aktivita: | Horolezectvo |
| Sfarbenie: | Dvojfarebný |
| Nastaviteľný obvod: | Áno |
| Hmotnosť: | 320 g |
| Upozornenia: | The helmet does not provide full protection and is not intended for use in motorsports., Ensure the helmet is properly fitted and properly fastened before use., Regularly check your helmet for damage and do not use if you notice cracks or other damage. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
