Meteorologická stanica Netatmo NWS
Kód: URPNTTDSP0004Podrobný popis
Meteorologická stanica Netatmo NWS| Základný materiál | Hliník |
| Displej trendu meraných funkcií | Vlhkomer, Teplomer, Barometer |
| Farba | Strieborná |
| Meracie funkcie | Vnútorný barometer, Vnútorný teplomer, Vonkajší vlhkomer, Vonkajší barometer, Vonkajší teplomer, Vnútorný vlhkomer |
| Grafický displej meraných funkcií | Áno |
| Hĺbka | 45 mm |
| Výška | 155 mm |
| Šírka | 45 mm |
| Napájací zdroj | Batérie |
| Počet batérií (snímač) | 2 |
| Napätie batérie | 1,5 V |
| Typ batérie | Alkalický |
| Wi-Fi | Áno |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Home weather stations |
|---|---|
| EAN: | 3700730500104 |
| Základný materiál: | Hliník |
| Displej trendu meraných funkcií: | Vlhkomer, Teplomer, Barometer |
| Farba: | Strieborná |
| Meracie funkcie: | Vnútorný barometer, Vnútorný teplomer, Vonkajší vlhkomer, Vonkajší barometer, Vonkajší teplomer, Vnútorný vlhkomer |
| Grafický displej meraných funkcií: | Áno |
| Hĺbka: | 45 mm |
| Výška: | 155 mm |
| Šírka: | 45 mm |
| Napájací zdroj: | Batérie |
| Počet batérií (snímač): | 2 |
| Napätie batérie: | 1,5 V |
| Typ batérie: | Alkalický |
| Wi-Fi: | Áno |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
