Výrobník ľadových kociek LIN ICE-G9 sivý
Kód: AGDLI-KOS0005Podrobný popis
Výrobník ľadových kociek LIN ICE-G9 sivý| Hĺbka | 222 mm |
| Šírka | 294 mm |
| Výška | 290 mm |
| Hmotnosť | 6,2 kg |
| Príkon | 112 W |
| Vstupné striedavé napätie | 220 - 240 V |
| Mraziaci výkon | 15 kg/24h |
| Doba prípravy | 12 min |
| Farba | Šedá |
| Počet veľkostí ľadu | 2 |
| Typ produktu | Prenosný výrobník ľadu |
| Vstavaný displej | Áno |
| Systém ovládania | Tlačidlá |
| Alarm plnej nádrže na vodu | Da (led) |
| Chladiaci prostriedok | R600a |
| Kapacita vodného zásobníka | 2,2 L |
| Sklenený priezor | Áno |
| Displej | LED |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Ice-makers |
|---|---|
| EAN: | 5905090824978 |
| Hĺbka: | 222 mm |
| Šírka: | 294 mm |
| Výška: | 290 mm |
| Hmotnosť: | 6,2 kg |
| Príkon: | 112 W |
| Vstupné striedavé napätie: | 220 - 240 V |
| Mraziaci výkon: | 15 kg/24h |
| Doba prípravy: | 12 min |
| Farba: | Šedá |
| Počet veľkostí ľadu: | 2 |
| Typ produktu: | Prenosný výrobník ľadu |
| Vstavaný displej: | Áno |
| Systém ovládania: | Tlačidlá |
| Alarm plnej nádrže na vodu: | Da (led) |
| Chladiaci prostriedok: | R600a |
| Kapacita vodného zásobníka: | 2,2 L |
| Sklenený priezor: | Áno |
| Displej: | LED |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
