2×2,0 Ah SFMCF830D2K STANLEY rázový uťahovák
Kód: NAKSTLZAK0002Podrobný popis
2×2,0 Ah SFMCF830D2K STANLEY rázový uťahovák| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 3200 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment | 203 Nm |
| Počet rýchlostí | 3 |
| Prenášanie puzdro | Áno |
| Háčik na opasok v balení | Áno |
| Počet batérií v cene | 2 kusov |
| Nabíjačka | Áno |
| Balenie batérií | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Tvar rukoväte | Rukoväť |
| Farba | Žltá, Čierna |
| Hmotnosť | 0,9 kg |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Jednosmerné vstupné napätie | 18 V |
| Kapacita batérie | 2 Ah |
| Typ batérie | Lithium-ion (Li-ion) |
| Upozornenia | Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Impact drivers |
|---|---|
| EAN: | 5035048835203 |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 3200 ot/min |
| Maximálny krútiaci moment: | 203 Nm |
| Počet rýchlostí: | 3 |
| Prenášanie puzdro: | Áno |
| Háčik na opasok v balení: | Áno |
| Počet batérií v cene: | 2 kusov |
| Nabíjačka: | Áno |
| Balenie batérií: | Áno |
| Vstavané LED osvetlenie: | Áno |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Tvar rukoväte: | Rukoväť |
| Farba: | Žltá, Čierna |
| Hmotnosť: | 0,9 kg |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Jednosmerné vstupné napätie: | 18 V |
| Kapacita batérie: | 2 Ah |
| Typ batérie: | Lithium-ion (Li-ion) |
| Upozornenia: | Dispose of the product in accordance with local regulations for the disposal of electronic waste., Do not use the unit in damp or wet conditions to avoid the risk of electric shock., The use of appropriate personal protective equipment such as safety glasses and gloves is recommended when using this tool. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
