18 V príklepový kľúč TP-CW 18/350-C LI BL-SOLO 4510055 EINHELL
Kód: NAKEINKLU0008Podrobný popis
18 V príklepový kľúč TP-CW 18/350-C LI BL-SOLO 4510055 EINHELL| Veľkosť nadstavcov | 1/2" |
| Maximálny krútiaci moment | 350 Nm |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max) | 3300 ot/min |
| Typ produktu | Rázový uťahovák |
| Farba | Červená, Čierna |
| Nastaviteľná rýchlosť | Áno |
| Vstavané svetlo | Áno |
| Hmotnosť | 2,24 kg |
| Napájací zdroj | Batéria |
| Upozornenia | Risk of fire - keep away from heat sources, sparks and open flames., The product contains a rechargeable battery - do not dispose of in the normal rubbish bin, allocate for special disposal., Risk of electric shock - keep the unit away from water and moisture. |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Impact wrenches |
|---|---|
| EAN: | 4006825680652 |
| Veľkosť nadstavcov: | 1/2" |
| Maximálny krútiaci moment: | 350 Nm |
| Rýchlosť pri voľnobehu (max): | 3300 ot/min |
| Typ produktu: | Rázový uťahovák |
| Farba: | Červená, Čierna |
| Nastaviteľná rýchlosť: | Áno |
| Vstavané svetlo: | Áno |
| Hmotnosť: | 2,24 kg |
| Napájací zdroj: | Batéria |
| Upozornenia: | Risk of fire - keep away from heat sources, sparks and open flames., The product contains a rechargeable battery - do not dispose of in the normal rubbish bin, allocate for special disposal., Risk of electric shock - keep the unit away from water and moisture. |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
