Omron C28P
Kód: UISOMRINH0018Podrobný popis
Omron C28P| Skladovací box | Áno |
| Pribalený AC adaptér | Áno |
| Maska pre dospelých | Áno |
| Vrátane vzduchovej trubice | Áno |
| Množstvo v balení | 1 kusov |
| Detská maska | Nie |
| Náustok | Áno |
| Výška | 143 mm |
| Hĺbka balenia | 80 mm |
| Výška balenia | 420 mm |
| Šírka balenia | 380 mm |
| Hmotnosť | 2,07 kg |
| Hĺbka | 195 mm |
| Šírka | 265 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia | 2,33 kg |
| Jednoduché použitie | Áno |
| Veľkosť častíc | 2,65 µm |
| Dizajn produktu | Stolný |
| Farba | Biela |
| Vstavaná rukoväť | Nie |
| Úroveň hluku | 55 dB |
| Vstavaný displej | Nie |
| Kapacita nebulizácie | 10 ml/min |
| Krajina pôvodu | Taliansko |
| Kód tovaru | 90192000 |
Dodatočné parametre
| Kategória: | Inhalers |
|---|---|
| EAN: | 4015672112766 |
| Skladovací box: | Áno |
| Pribalený AC adaptér: | Áno |
| Maska pre dospelých: | Áno |
| Vrátane vzduchovej trubice: | Áno |
| Množstvo v balení: | 1 kusov |
| Detská maska: | Nie |
| Náustok: | Áno |
| Výška: | 143 mm |
| Hĺbka balenia: | 80 mm |
| Výška balenia: | 420 mm |
| Šírka balenia: | 380 mm |
| Hmotnosť: | 2,07 kg |
| Hĺbka: | 195 mm |
| Šírka: | 265 mm |
| Hmotnosť vrátane balenia: | 2,33 kg |
| Jednoduché použitie: | Áno |
| Veľkosť častíc: | 2,65 µm |
| Dizajn produktu: | Stolný |
| Farba: | Biela |
| Vstavaná rukoväť: | Nie |
| Úroveň hluku: | 55 dB |
| Vstavaný displej: | Nie |
| Kapacita nebulizácie: | 10 ml/min |
| Krajina pôvodu: | Taliansko |
| Kód tovaru: | 90192000 |
Diskusia
Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.
